Menu
HISTORIAPATRONSZTANDARDYREKCJAKADRARADA RODZICÓWUCZNIOWIENAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTYPROJEKTYDLA UCZNIÓWDLA RODZICÓWORGANIZACJEŚWIETLICAZAJĘCIA POZALEKCYJNEFOTOWYDARZENIA
FOTOWYDARZENIA 2018/2019FOTOWYDARZENIA 2017/2018FOTOWYDARZENIA 2016/2017
2016.09.01 Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/20172016.09.04 Młodzież ze Świniarska zachęca do adopcji psów z Gminnego schroniska w Wielogłowach2016.09.07 Narodowe Czytanie2016.09.22 Sukces dziewcząt na zawodach międzyszkolnych2016.09.22 Wybory do Samorządu Uczniowskiego2016.09.27 "Zanim będzie za późno"2016.09.26 Zeróweczki na jesiennym spacerze2016.10.06 Klasy IIa i IIb w kinie2016.10.06. Smaczne owoce2016.10.07 Spotkanie klas 0-III z policjantami2016.10.13 Ślubowanie klas I SP2016.10.14 Dzień Edukacji Narodowej2016.10.23 Śpiewaj i dziel się swoją radością!2016.10.25 Czas zadumy....2016.11.03 Owocowy zawrót głowy2016.11.07 Pomóżmy polskim rodzinom na Ukrainie2016.11.09 V Turniej Piłki Siatkowej2016.11.09 Porozumienie PWSZ i ZS Świniarsko2016.11.10 IV Gminne Dyktando o „Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec”.2016.11.14 Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości2016.11.16 Przedstawienie „Dziadów cz. II" Adama Mickiewicza2016.11.17 Z wizytą w MPK2016.11.17 Andrzejki w klasie I SP2016.11.18 "Uśmiechnięta Gromada" bawi się w teatr2016.11.18 „No promil - No problem”2016.11.19 Projekt "Od Pitagorasa do sztucznej inteligencji"2016.11.20 Andrzejki w klasie IIIc2016.11.17 Czyste powietrze-czysta sprawa2016.11.23 Zabawa Andrzejkowa2016.11.25 Dzień Misia2016.11.30 Program edukacyjny „Nie pal przy mnie, proszę”.2016.11.29 Andrzejki w Ufolandzie2016.11.30 V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Świniarsku2016.12.04 Mikołaj odwiedza Serduszka2016.12.05 Nagrody i wyróżnienia dla naszych uczniów2016.12.02 IV edycja Gminnego Dyktanda o "Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec"2016.12.05 Spotkanie z podróżnikiem z firmy Trzask2016.12.06 I Mikołajkowe Zawody Pływackie2016.12.06 Mikołajkowe niespodzianki w kl.IIIa.2016.12.05 Świąteczny Kiermasz2016.12.06 Odwiedziny Mikołaja w klasach 0-III2016.12.09 Szkolna Róża Różańcowa2016.12.10 I Ogólnopolska Olimpiada Historyczna2016.12.13 Finał akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.2016.12.13 Dzień koloru żółtego2016.12.15-18 „Serce-Sercu” Dziękujemy!2016.12.17 Wręczenie nagród laureatom IV Gminnego Dyktanda2016.12.18 Konkurs GRAMmy na TAK!!!2016.12.20 Awans naszego ucznia gimnazjum2016.12.20 Świąteczne warsztaty w klasie III c2016.12.16-18 Jarmark świąteczny w Trzech Koronach2016.12.21 Konkurs historyczny „Losy oręża i dzieje żołnierza polskiego”2016.12.22 PRZY WIGILIJNYM STOLE…2016.12.22 Świąteczne spotkanie klas 0-III2017.01.04 Małopolski Konkurs Przedmiotowy z Historii2017.01.05 UKS „Delfin” na lodowisku2017.01.13 Kundel bury i kocury reportaż w TVP Kraków2017.01.13 Nasz uczeń w Warszawie!2017.01.13 Lekcje WF na lodowisku2017.01.16 Ogólnopolski konkurs poetycko-plastyczny2016.01.13 Dzień koloru zielonego2017.01.23 XII Mistrzostwa Zespołu Szkół w Świniarsku w Narciarstwie Alpejskim2017.01.26 Dzień Babci i Dziadka2017.01 Mistrzostwa Zespołu Szkół w tenisie stołowym – 2016/20172017.02.05 XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego!2017.02.06-10 Szkółka narciarska – ferie 20172016.02.14 Walentynki2017.02.14 Bal Walentynkowy2017.02.17 Sukcesy na Mistrzostwach Gminy Chełmiec w Narciarstwie Alpejskim2017.02.23 Karnawał w klasach 0-32017.02.23 Tłusty czwartek2017.02.24 Tramp 20172017.02.18 Halowa piłka nożna ministrantów i lektorów2017.02.28 Szkolny Konkurs Czytelniczy2017.02.27 Pasowanie uczniów klas I na czytelnika.2017.03.01-03 Rekolekcje parafialne2017.03.03-05 Etap centralny I Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej2017.03.06 Nasz uczeń w etapie wojewódzkim z informatyki2017.03.07 Szkolny Konkurs Kaligraficzny2017.03.09 Festiwal Projektów Edukacyjnych 20172017.03.06 Story Cubes2017.03.08 Dzień Kobiet w kl. 0-III2017.03.09 Prawa Dziecka; warsztaty w kl.02017.03.13 Dzień koloru pomarańczowego2017.03.15 Finał Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Master Linguist”2017.03.15 Kolejny sukces naszych historyków!2017.03.16 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”2017.03.16 Konkurs "Kangur 2017"2017.01-03 Projekt „Upowszechnianie Sportów Zimowych w Małopolsce”2017.03.20 "Sądecki Rajcuś"2017.03.22 Wyniki Szkolnego Konkursu Kaligraficznego klas I-IIISP2017.03.22 I Dzień Wiosny w klasach 0-III2017.03.22 Dzień Europejski2017.03.22 Dzień warzywno - owocowy2017.03.23 Kolejna sprawność na ramieniu.2017.03.24 Ogólnopolski Konkurs Historyczny2017.03.24-25 Noc filmowa2017.03.28 Wielobój sportowo-historyczny2017.03.29 Uczniowie klas Ia i Ib poznają sztukę tworzenia palm2017.04.02 Ogłoszenie wyników konkursu pt. „Sztuka recyklingu”2017.04.06 Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego!2017.04.04 Wielkanoc nadchodzi!2017.04.04 Wiosna!2017.04.05 Gminny Konkurs Recytatorski2017.04.06 Konkurs Kaligraficzny Bakałarz2017.04.07 Dzień Zdrowia2017.04.10 Sukcesy lekkoatletyczne naszych uczniów2017.04.11 Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego2017.04.11 Gala laureatów w Krakowie!2017.04.12 Święta Wielkanocne przygotowane przez klasy I2017.04.12 Turniej BRD – eliminacje gminne2017.04.12 Konkurs plastyczny w kl. 0-III.2017.04.20 Kreatywnie w szkole2017.04.21 Wiosna na talerzu2017.04.24-25 Wychowanie poprzez wartości, realizacja programu „Archipelag Skarbów”.2017.04.27 V Gminny Konkurs Matematyczny2017.04.25 Sprzatanie świata2017.04.27.Warsztaty w Środowiskowym Domu Samopomocy2017.05.01 Święta majowe2017.04.30 Akcja "Pola Nadziei"2017.04.28 Akademia okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja2017.05.04 KONKURS MATEMATYCZNY KLAS I-III2017.05.08 IX KONKURS HISTORYCZNY „KONSTYTUCJA 3 MAJA – CZASY STANISŁAWOWSKIE”2017.05.08 II etap konkursu Rajcuś2017.05.11 X Gminny Konkurs Ortograficzny2017.05.13 Dzień Chorego2017.05.15 Sukces naszego ucznia!!!2017.05.12 "Bezpiecznie do celu"2017.05.18 Zdrowo i kolorowo2017.05.19 Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyk Roku 2017”2017.05.19 Kolejna gala Michała!2017.05.24 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II - Olimpus2017.05.25 Mistrz Klawiatury 20172017.05.25 Learn English and have fun !!!2017.05.29 V Gminny Dzień Języka Polskiego2017.05.30 Wizyta w ŚDS w Cyganowicach2017.05.30 XV Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec2017.05.31 Wspomagamy polskie dzieci na Ukrainie2017.06.01 Dzień Dziecka na Pływalni Aqua Centrum Chełmiec2017.06.01 Konkurs Matematyczny o Puchar Rektora PWSZ2017.05.29 Gminny Konkurs Poetycki2017.05.30 Moja miejscowość2017.05.31 Artystyczne Spotkania - etap szkolny2017.06.01 Dzień Dziecka w Ufolandzie2017.01.06 Dzień Dziecka w Gładyszowie2017.06.01 Dzień Dziecka ze Smerfami2017.06.06 Artystyczne Spotkania z ks. Jerzym Popiełuszką2017.06.07 Finał Sądeckiego Rajcusia2017.06.08 Święto Rodziny2017.06.08-09 Wycieczka do Warszawy2017.06.13 Grillowanie zeróweczki2017.06.14 Wakacje tuż,tuż...2017.06.14 IV RAJD SZKOLNY2017.06.22 Zakończenie Roku Szkolnego 2016/20172017.06.22 X Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły rozstrzygnięty!2017.06.22 Nagrody Wójta Gminy Chełmiec2017.06.23Zakończenie roku szkolnego w klasach 0-III2017.06.23 Uroczyste rozdanie świdectw
FOTOWYDARZENIA 2015/2016FOTOWYDARZENIA 2014/2015FOTOWYDARZENIA 2013/2014FOTOWYDARZENIA 2012/2013FOTOWYDARZENIA 2011/2012
FOTOWYCIECZKISZKOŁA W OBIEKTYWIEGALERIA INTERNETOWAOSIĄGNIĘCIA UCZNIÓWGAZETKA "ECHO SZKOŁY"KONTAKTLINKI















2018-12-09     Anety, Leokadii, Wiesława        
Strona główna -> FOTOWYDARZENIA -> FOTOWYDARZENIA 2016/2017 -> 2017.06.01 Dzień Dziecka na Pływalni Aqua Centrum Chełmiec

Dzień Dziecka w Gminie Chełmiec po raz pierwszy zawitał na Pływalnię Aqua Centrum Chełmiec. Ponad 120 dzieci rywalizowało na dystansach 25 m i 50 m. Patronat nad Pływackim Dniem Dziecka objął Wójt Gminy Chełmca pan Bernard Stawiarski, który udekorował strefę medalową nagrodami rzeczowymi i medalami. Oczywiście pozostałe dzieci także otrzymały medale za udział i coś słodkiego. Należy zaznaczyć, iż dwa dni wcześniej odbyły się XV Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec. W sumie w tych dwóch imprezach pływackich udział wzięło blisko 300 dzieci, co świadczy o progresie pływackim w Gminie Chełmiec. W atmosferze uśmiechu, zdrowej rywalizacji pożegnaliśmy wszystkie dzieci zapraszając na następne zawody pływackie.

Organizatorami tej imprezy był Zespół Szkół w Świniarsku pani Barbara Witecka, Bartłomiej Fedko i Paweł Łabuda. Przy wsparciu Wydziału Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

WYNIKI I PŁYWACKIEGO DNIA DZIECKA <<pobierz>>


 Wyniki startów dzieci, które znalazły się w strefie medalowej:

 

 Kat. dziewczyn oddział przedszkolny

·         I miejsce            Hanna Kliś: 28,40     

·         II miejsce           Anna Majewska: 50,25   

·         III miejsce          Julia Klimek: 58,14

Kat. chłopców oddział przedszkolny

·         I miejsce             Paweł Leśniak: 33,31

·         II miejsce            Szymon Kliś: 33,53

·         III miejsce           Kamil Korzuch: 44,84

 Kat. dziewczyn klasa I-II SP

·         I miejsce             Klaudia Kuziel; 26,54

·         II miejsce            Magdalena Polakiewicz: 30,19

·         III miejsce           Dominika Stępień; 37,04

Kat. chłopców klasa I-II SP

·         I miejsce             Patryk Tabula: 27,90

·         II miejsce            Tomasz Nosal; 28,16

·         III miejsce           Artur Pogwizd: 28,37

Kat. dziewczyn klasa III-IV SP

·         I miejsce             Julia Trojanowska: 16,46

·         II miejsce            Anna Ciapała: 18,50   

·         III miejsce           Julia Basta; 19,06

Kat. chłopców klasa III-IV SP

·         I miejsce            Jakub Czernecki: 17,75   

·         II miejsce            Karol Majda:  19,65

·         III miejsce           Ignacy Długopolski: 20,84

Kat. dziewczyn klasa V-VI SP

·         I miejsce             Julia Wojtas; 16,03

·         II miejsce            Anna Jurkowska; 16,94

·         III miejsce           Olga Majewska: 18,96

Kat. chłopców klasa V-VI SP

·         I miejsce             Hubert Mężyk: 18,96

·         II miejsce            Szymon Kowalski; 20,58

Kat. dziewczyn klasa I-III Gimnazjum

·         I miejsce             Natalia Faltyn: 52,88

·         II miejsce            Monika Łojek: 58,44

Kat. chłopcy klasa I-III Gimnazjum

·         I miejsce              Kamil Kaleta: 32,07

·         II miejsce             Patryk Liber: 32,08

·         III miejsce           Szymon Żelazko: 32,13

 

 

 

 

 

Strony: 12
Strony: 12
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska