2018-04-20     Agnieszki, Amalii, Czecha     "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown    
Strona główna -> FOTOWYCIECZKI -> Fotowycieczki 2016/2017 -> 2017.05.18 Wycieczka klasy 0a i 0b do Stadniny Koni"Gładyszów"

18. 05. 2017 r. klasy 0 a i 0 b odbyły wycieczkę do Stadniny Koni Huculskich ,,Gładyszów" Regietów. Po przybyciu na miejsce przedszkolaki wybrały się na przejażdżkę po okolicy bryczkami ciągniętymi przez konie. Podróż takim niecodziennym środkiem lokomocji przy wspaniałej słonecznej pogodzie dostarczyła mnóstwa niezapomnianych przeżyć. Następnym etapem wycieczki było  zwiedzanie stadniny koni poprzedzone obejrzeniem pomieszczenia, w którym zgromadzono zdobyte w wyścigach puchary, dyplomy i inne nagrody oraz mnóstwo zdjęć z udziałem koni z polskich filmów. W stajni dzieci miały możliwość pogłaskać konie, karmić je sianem. Najważniejszym punktem programu wycieczki na który wszyscy czekali była jazda konna. Trzeba przyznać, że przedszkolaki wykazały się sporą odwagą i sprytem. Wszystkie dzieci łącznie z paniami dosiadły konia i odbyły z pomocą instruktora krótką przejażdżkę. Mieliśmy też okazję obejrzeć trening w szkółce jazdy oraz spotkać znanego aktora Bogusława Lindę, który trzyma tu swoje konie i współpracuje ze szkołą jazdy. Po tych wyczerpujących przeżyciach dzieci samodzielnie upiekły sobie w ognisku kiełbaski. Poradziły sobie z tym trudnym zadaniem nadzwyczaj dobrze. Tym bardziej chętnie je zjedli popijając ciepłą herbatką. Miały też okazję pobawić się wspólnie na placu zabaw, pobiegać oraz wypocząć. Było wspaniale. Polecamy wszystkim taki sposób wypoczynku.  

 

Strony: 123
Strony: 123
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska