2018-04-20     Agnieszki, Amalii, Czecha     "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown    

Dnia 17 maja 2017r dzieci z klas Ia i Ib odwiedziły zajezdnie MPK w Nowym Sączu – był to dzień pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń :-)

O godzinie 8.55 na przystanek autobusowy przy szkole podjechał autobus -  przy wejściu do pojazdu każdy z uczestników dostał bilet i oczywiście każdy samodzielnie go skasował (co sprawiło dzieciom wiele radości). Bilety skasowane, miejsca zajęte, więc ruszyliśmy w stronę MPK, po drodze jednak czekała dzieci mała niespodzianka, do autobusu wsiadł kontroler biletów, który skontrolował wzorowych pasażerów :):):)

Po pomyślnej kontroli ruszyliśmy w dalszą trasę, do zajezdni, gdzie czekali już na nas prezes MPK pan Andrzej Górski oraz pracownicy MPK.

Dzieci zwiedziły całą zajezdnie, warsztaty, dyspozytornie, Punkt Obsługi Klienta, stację kontroli pojazdów oraz autobusy, miały również okazje spróbować obsługi biletu elektronicznego oraz mogły zasiąść za kierownicę autobusu i zatrąbić.

Na koniec spotkania zostaliśmy zaproszeni do sali konferencyjnej na słodki poczęstunek, po którym dzieci zostały obdarowane naklejkami wzorowego pasażera oraz odblaskami.

Oczywiście do szkoły zostaliśmy odwiezieni autobusem MPK.

To była fantastyczna podróż z mocą atrakcji, za którą serdecznie dziękujemy.

 

 

Organizatorzy

B. Potoczek

M.Ledniowska

 

 

Strony: 123
Strony: 123
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska