2018-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny        
Strona główna -> DLA RODZICÓW -> Informacje Pedagoga

 

 

 

  

 

Informacja dla rodziców

 

 

W roku szkolnym 2017/2018 w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II” uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum będą objęci zajęciami z doradztwa zawodowego w Szkolnym Punkcie Informacji i Kariery.

            Zarządzenie oraz Regulamin uczestnictwa w zajęciach z doradztwa edukacyjno-zawodowego znajduje się w załączeniu.

            Szczegółowych informacji na temat projektu udziela pedagog szkolny
p. mgr Małgorzata Surowiak.

 ZARZĄDZENIE NR 76/2017 WÓJTA GMINY CHEŁMIEC <<<pobierz>>>

 

 

 


„Między ziemią a niebem kwitną Pola Nadziei”

Szkolne Koło PCK z Zespołu Szkół w Świniarsku zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Pola Nadziei”. Dochód ze zbiórki zostanie przekazany na potrzeby chorych przebywających w „Sądeckim Hospicjum”.

Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Wiosną, kiedy kwitną, zbieramy fundusze dla Sądeckiego Hospicjum w zamian za datek, wręczając ofiarodawcom żonkile.

Celem prowadzonej akcji jest pozyskiwanie środków finansowych koniecznych do opieki nad chorymi w ostatnim okresie ich życia oraz szerzenie idei hospicyjnej, a przede wszystkim uwrażliwienie młodych ludzi na potrzeby osób chorych.

Tegoroczna akcja odbędzie się 17 kwietnia w niedzielę i prowadzona będzie, dzięki zgodzie biskupa tarnowskiego, przy kościołach w Nowym Sączu, Starym Sączu oraz w Świniarsku. Jak co roku w akcję, której symbolem jest żonkil włącza się ponad 100 wolontariuszy.

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska