2018-12-14     Alfreda, Izydora, Zoriny        
Strona główna -> DLA RODZICÓW -> Oferta szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół w Świniarsku ogłasza zapisy dzieci rocznika 2006 i 2007 oraz rocznika 2008 do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej szkoły podstawowej. Jednocześnie dyrekcja przypomina, iż dzieci 5 – cio letnie mają obowiązek realizacji przygotowania przedszkolnego. Zapisy w sekretariacie szkoły codziennie w godzinach od 7:30 – do 14:30.

Podania o przyjęcie dziecka znajdują się w sekretariacie szkoły, bądź na stronie internetowej szkoły (Menu, Dla Rodziców, potrzebne formularze)

Dlaczego warto uczyć się w naszej szkole?

 Zespół Szkół w Świniarsku to oddział przedszkolny, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Obecnie funkcjonuje tu 20 oddziałów klasowych, szkoła dysponuje trzema, w pełni wyposażonymi salami komputerowymi, nowoczesną salą gimnastyczną, boiskiem, stołówką i salą zabaw. Placówka zapewnia opiekę na świetlicy od godziny 6.10  do 17.00, organizując wiele różnorodnych zajęć. Poza tym na terenie szkoły działa wiele różnorodnych organizacji,  szkoła ma bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych i dodatkowych.

 

Nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy podczas zajęć w szkolnych murach! Dlatego w Naszej Szkole uczniowie mają okazję do wyjazdów i wycieczek o charakterze krajoznawczym oraz dydaktycznym.

 

Aby wszystkie zamierzenia wychowawcze przyniosły oczekiwane rezultaty, w Naszej Szkole wypracowaliśmy wiele ciekawych tradycji tworzących specyfikę i niepowtarzalność tego miejsca. Tutaj uczniowie czują, że należą do określonej społeczności, która posiada swoje prawa i obowiązki.


Na każdym szczeblu nauczania staramy się wnieść coś nowego, zmodyfikować i uatrakcyjnić bieżącą pracę z uczniami, tak aby szkoła stała się organizacją żywą i stale rozwijającą się w kierunku jak najlepszego zaspokajania potrzeb naszych Uczniów.


Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej Szkoły:

1. ORGANIZACJE:

2. ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:

   - Edukacja wczesnoszkolna

   - Klasy IV-VI

   - Gimnazjum

3. IMPREZY I UROCZYSTOŚCI

4.WYCIECZKI 

5. AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ

6. ŚWIETLICA

7. GALERIA INTERNETOWA

8. SZKOŁA_W_OBIEKTYWIE

 

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska