2017-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron    

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu

IV Międzyszkolnego Konkursu Wokalno - Instrumentalnego

GRAMmy na tak!

 

HARMONOGRAM WYSTĄPIEŃ - PRZESŁUCHAŃ W DNIU 13 X 2017 r.

 

Godz. 13.00- rozpoczęcie IV Międzyszkolnego Konkursu Wokalno- Instrumentalnego GRAMmy na tak!

Godz. 13.15-  16.00 - WOKALIŚCI

Godz. 16.00- 16.40 – INSTRUMENTALIŚCI

Godz. 16.40- 17.10- DUETY

Godz. 17.10- 17.25 - ZESPOŁY MUZYCZNE

 

17.25-18.00 - OBRADY JURY

18.00- 18.30 - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I WRĘCZENIE NAGRÓD

 

Przypominamy, że uczestnicy zgłaszają się do II etapu konkursu

z nośnikami, na których zapisane mają  podkłady muzyczne.

 

Ze względu na dużą ilość uczestników, godziny występów mogą

w trakcie ulec zmianom.

 

 

II ETAP KONKURSU- PRZESŁUCHANIA:

WOKALIŚCI:

·      PRZEDZIAŁ WIEKOWY I- VI SP

1.      Weronika Majda- SP w Świniarsku

2.      Katarzyna Pasiut- SP w Świniarsku

3.      Izabela Kubacka- SP w Świniarsku

4.      Oliwia Pasiut- SP w Chomranicach

5.      Paweł Madzia- SP nr 18 w Nowym Sączu

6.      Martyna Wójs- SP w Januszowej

7.      Patrycja Nowakowska- SP w Januszowej

8.      Wiktoria Potoczek- SP w Januszowej

9.      Paulina Gorczyca- SP w Świniarsku

10. Maria  Szczygieł- SP w Świniarsku

11. Daria Siedlarz- School of Rock

12. Paulina Fedko- Indywidualnie

 

 

·      PRZEDZIAŁ WIEKOWY II- III GIMNAZJUM/VII SP/LICEUM

1.      Joanna Faron- SP w Świniarsku

2.      Karolina Lach- SP w Świniarsku

3.      Julia Wójs- SP w Świniarsku

4.      Julia Margraf- SP w Świniarsku

5.      Kamila Gądek- SP w Świniarsku

6.      Julia Wincenciak- SP w Piorunce

7.      Angelika Galara- ZS Społecznych „SPLOT”

8.      Dawid Kuziel- Indywidualnie

9.      Mateusz Koszyk- SP nr 1 w Nowym Sączu

10. Iga Zalesińska- VOC- ART Nauka śpiewu Monika Rębilas

11. Julia Skowron- VOC- ART Nauka śpiewu Monika Rębilas

12. Maciej Bołoz- VOC- ART Nauka śpiewu Monika Rębilas

13. Joanna Łękawska- VOC- ART Nauka śpiewu Monika Rębilas

14. Maria Ślusarek- ZS Katolickich

15. Radosław Wojtarowicz- MOK w Nowym Sączu

16. Dżuliana Zielińska-  Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza DOM DZIECKA

17. Krzysztof Pudo- Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza DOM DZIECKA

18. Róża Bryła- Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza DOM DZIECKA

19. Weronika Pudo- Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza DOM DZIECKA

20. Maria Mamala- SP w Olszanie

21. Karolina Sekuła- Królowa Górna

 

INSTRUMENTALIŚCI:

·      PRZEDZIAŁ WIEKOWY I- VI SP

1.      Jakub Janur- SP w Świniarsku

2.      Katarzyna Janur- SP w Świniarsku

3.      Wojciech Wąsowicz- SP w Świniarsku

 

·      PRZEDZIAŁ WIEKOWY II- III GIMNAZJUM/VII SP/LICEUM

1.      Michał Zięba- SP w Chomranicach

2.      Agnieszka Pawłowska- SP w Olszanej

3.      Michał Siedlarz- School of Rock

4.      Patrycja Kotarba-  Technikum nr 6 w Nowym Sączu

5.      Nina Kotarba- Gimnazjum w Rytrze

 

DUETY WOKALNO- INSTRUMENTALNE

 

·      PRZEDZIAŁ WIEKOWY SZKOŁA PODSTAWOWA

1.      Natalia Ciapała, Aleksandra Ruchała- SP w Świniarsku

·      PRZEDZIAŁ WIEKOWY II- III GIMNAZJUM/VII SP/LICEUM

1.     Julia Niemas, Weronika Mróz- SP w Chomranicach

2.    Magdalena Mucha, Klaudia Ciapała- SP w Świniarsku

3.    Katarzyna Nieć, Agnieszka Luberda- SP w Świniarsku

4.    Wiktoria Pałka, Agnieszka Czop- SP w Wielogłowach

5.    Emilia Bołoz, Olga Sołtys- School of Rock

 

ZESPOŁY MUZYCZNE:

1.      Zespół WIOLINKI- SP w Chomranicach

2.      Zespół z Małej Wsi

3.      Zespół z I LO w Nowym Sączu

 

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska