Menu
HISTORIAPATRONSZTANDARDYREKCJAKADRARADA RODZICÓWUCZNIOWIENAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTYPROJEKTYDLA UCZNIÓWDLA RODZICÓWORGANIZACJEŚWIETLICAZAJĘCIA POZALEKCYJNEFOTOWYDARZENIA
FOTOWYDARZENIA 2017/2018
2017.09.04 Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/20182017.09.14 NASZA SZKOŁA MA SWÓJ HYMN!2017.09.21 Patryk Liber laureatem konkursu w kampanii „Zachowaj Trzeźwy umysł”2017.09.22 Zajęcia edukacyjne kl.3 w terenie.2017.09.26 Mówimy stop "cyberprzemocy".2017.09.29 Spotkanie z policją kl. 0 - III SP2017.10.01 Akcja sprzedaży ciasta „Nasz Sztandar Szkoły”2017.10.03 Owoce - źródło witamin2017.10.12 100-lecie szkoły w Świniarsku2017.10.13 Ślubowanie pierwszych klas2017.10.13 GRAMmy na TAK 20172017.10.14 Festyn Szkolny 20172017.10.14 Koncert Ani Wyszkoni!Więcej informacji o obchodach Jubileuszu ...2017.10.17 „No promil - No problem”. Marsz uczniów Szkoły Podstawowej w Świniarsku na rzecz trzeźwo2017.10.17 Kolorowe kanapki2017.10.19 Klasy IIa i IIb odwiedziły pomnik poległych w Świniarsku2017.10.26 XXV Bieg Legionisty2017.10.26 Sałatka jarzynowa klasa IIa i IIb2017.11.06 Konkurs: „Jasnogórska Królowa Polski..."2017.11.07 Olimpiada Historyczna dla Gimnazjalistów!2017.11.07 Przyłącz się do akcji I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem2017.10.06 Losy żołnierza polskiego!2017.11.6-10 Tydzień Patriotyczny!2017.11.14 Andrzejki pierwszaków w Ufolandzie2017.11.14 Maluch - ale patriota!2017.11.15 „Żywa lekcja zoologii”2017.11.20 BAL WSZYSKICH ŚWIĘTYCH2017.11.22 I SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY2017.11.23 "Zwierzęta też mają uczucia"2017.11.26 V Gminne Dyktando2017.11.23 Kampania „Nie kupuj – Adoptuj - Reaguj”2017.11.24 Spotkania z panią asp sztab. B. Leśniak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu2017.11.27 Ciekawe zajęcia2017.11.28 Spotkanie z autorem2017.11.27 Mamy Mistrza Kaligrafii!!!2017.11.30 Uczniowie z klas IIa i IIb uczyli się zasad savoir vivre.2017.11.30 Świetlicowe Andrzejki2017.12.01 III Miejsce w Gminnym Konkursie „Mistrz Logicznego Myślenia”2017.12.01 Andrzejki w "zeróweczce"2017.12.01/02 Nocny Bieg Mikołajkowy2017.12.06 „I ty możesz zostać Św. Mikołajem”2017.12 Dwóch naszych uczniów w ścisłym finale w województwie małopolskim!2017.12.06 Mikołaj w klasach 0-III2017.12.10 Mikołajki Serduszek2017.12.08 II Mikołajkowe Zawody Pływackie2017.12.11 Szkolny Kiermasz Ozdób Świątecznych2017.12.15 V GMINNE DYKTANDO „O Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec”2017.12.15-16 „Serce-Sercu”- przedświąteczna zbiórka żywności2017.12.19 Ola mistrzem Gminy Chełmiec2017.12.22 Spotkanie wigilijne2018.01.02 Etap Centralny Olimpiady Historycznej dla Gimnazjalistów!2018.01.09 UKS „Delfin” na lodowisku2018.01.13 Kolejna zima i kolejny wyjazd na narty2018.01.15 Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy oręża i dzieje żołnierza polskiego”2018.01.09 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus"2018.01.25 Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka2018.01.29 Ślubowanie przyszłych czytelników z klas Ia i Ib2018.01.29 Projekt Edukacyjny klas II gimnazjum2018.02.06 XIII mistrzostwa szkoły w narciarstwie alpejskim2018.02.08 „W karnawale to są bale!”.2018.02.08 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Narciarstwie Alpejskim2018.02.09 Bezpieczne ferie 20182018.02.09 Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I-III2018.03.02-04 Sukces naszych historyków w Warszawie!2018.03.15 Jak uniknąć wypadków na wsi - prelekcja2018.03.15 Konkurs "Kangur 2018"2018.03.16 Klasy I na warsztatach "Love Ludowe"2018.03.16 Dzień Otwarty w klasach 0-III2018.03.16 ARTYSTYCZNE SPOTKANIA Z JERZYM POPIEŁUSZKĄ2018.03.20 Wiosna tuż-tuż.2017.03.21 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Gimnazjum2018.03.23 Pożegnanie zimy2018.03.26 Małopolski Konkurs Historyczny2018.03.27 Podsumowanie konkursu „Wielkanocna ozdoba”2018.03.28 Międzygminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców2018.03.27 Wielkanocne obyczaje i tradycje.2018.04.05 XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec2018.04.05 Wiosenne kanapki w klasie IIa i IIb2018.04.05 Udany konkurs historyczny!2018.04.06 Wielobój sportowo-historyczny2018.04.10 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych2018.04.11 Uwaga! Alarm! SmogoSmok!2018.04.12 Sprzątanie Świata2018.04.13 Turniej BRD – eliminacje gminne2018.04.16 Szkolny Konkurs Kaligraficzny klas I-III SP2017.04.15 „Jesteśmy sobie potrzebni”. Pola Nadziei w Świniarsku.2018.04.20 "Dziadek do orzechów"2018.04.23 XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec2018.04.25 Dzień Zdrowej Żywności2018.04.25 Agnieszce gratulujemy!!2018.04.26 Pierwsi w województwie!2018.04.27 VI GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY2018.04.30 Małopolski Konkurs Tematyczny „KONSTYTUCJA 3 MAJA – CZASY STANISŁAWOWSKIE”2018.05.04 Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja2018.05.04 Dzień Europejski2018.04.30 Wyprawa kl. Ib do biblioteki.2018.05.10 Sukcesy lekkoatletyczne klas sportowych2018.05.10 Podsumowanie kampanii „No promil, no problem”2018.05.11 Podsumowanie konkursów w klasach I-III2018.05.11 XI Gminny Konkurs Ortograficzny2018.05.14 Badania profilaktyczne w Instytucie Kultury Fizycznej PWSZ2018.05.15 Uroczyste zakończenie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego2018.05.17 Sukces na Powiatowych Igrzyskach w Czwórboju Lekkoatletycznym2018.05.17 „Echa Poetica” i sukces Agnieszki2018.05.18 Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyk Roku 2018”2018.05.18 Rozstrzygnięcie konkursu....2018.05.21 Gminny Konkurs "Mity, podania, legendy u źródeł historii i literatury2018.05.21 Konkurs Czytelniczy w kl.I-III2018.05.25 VI Gminny Dzień Języka Polskiego2018.05.24 Święto Rodziny2018.05.24 FINAŁ KONKURSU "Echa Poetica"2018.05.28 II Pływacki Dzień Dziecka Gminy Chełmiec2018.05.29 Maria Szczygieł - Mistrzem Klawiatury Gminy Chełmiec2018.05.30 Konkurs Matematyczny o Puchar Rektora PWSZ2018.06.07-08 Wycieczka do Warszawy - nagroda2018.06.07-09 „Warszawscy laureaci”2018.06.13 V Rajd Szkolny2018.06.15 Pomoc przedmedyczna2018.06.18 Pomoc przedmedyczna w kl. Ib2018.06.20 Pomysł na ostatni dzień w kl.III2018.06.18 Bal Absolwenta2018.06.20 Nagrody Wójta Gminy Chełmiec2018.06.21 XI Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły2018.06.21 Zakończenie Roku Szkolnego 2017/20182018.06.22 Uroczyste Rozdanie ŚwiadectwZakończenie roku szkolnego w klasach 0-IIISP
FOTOWYDARZENIA 2016/2017FOTOWYDARZENIA 2015/2016FOTOWYDARZENIA 2014/2015FOTOWYDARZENIA 2013/2014FOTOWYDARZENIA 2012/2013FOTOWYDARZENIA 2011/2012
FOTOWYCIECZKISZKOŁA W OBIEKTYWIEGALERIA INTERNETOWAOSIĄGNIĘCIA UCZNIÓWGAZETKA "ECHO SZKOŁY"KONTAKTLINKI













2018-08-16     Joachima, Nory, Stefana     "Lepiej zapalić świeczkę niż narzekać na ciemność." Przysłowie chińskie    
Strona główna -> FOTOWYDARZENIA -> FOTOWYDARZENIA 2017/2018 -> 2018.04.23 XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Aqua Centrum Chełmiec odbyły się już po raz XVI Pływackie Mistrzostwa Gminy Chełmiec. Organizatorem mistrzostw była Szkoła Podstawowa w Świniarsku, która od 16 lat organizuje i propaguje pływanie w Gminie Chełmiec. Współorganizatorami byli  UKS „Delfin”, WSiR Gminy Chełmiec i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu. Patronat nad mistrzostwami objął Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski. W Mistrzostwach wzięła udział rekordowa liczba pływaków, blisko 200 uczestników. Należy podkreślić, iż poziom wyszkolenia startujących był bardzo wysoki. Liczba spędzonych godzin z pływania podczas bezpłatnych zajęć obowiązkowych, a także dodatkowych treningów sprawiła, że starty zarówno na 25 m w grupach młodszych i 50 m w starszej grupie odbywały się sprawnie. Organizator dziękuje panu Bernardowi Stawiarskiemu za wspieranie inicjatyw pływackich, a także kierownictwu i obsłudze pływalni oraz opiekunom uczestników zawodów, którzy nadzorowali i wspierali XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec.

Wyniki XVI Mistrzostw Gminy Chełmiec w pływaniu

 Dzieci oddział przedszkolny

  • I miejsce – Łucja Leśniak  0.33.72
  • II miejsce –Paweł Leśniak   0.35.03
  • III miejsce –Michał Cetnarowski   1.08.44

 

Oddziały specjalne - chłopcy

  • I miejsce –Krzysztof Rozum   0.48.75

 

Klasy I – II SP dziewczęta

  • I miejsce –Emilia Leśniak   0.26.06
  • II miejsce –Magdalena Polakiewicz 0.27.29
  • III miejsce –Hanna Cetnarowska   0.33.69
  • Maja Bocheńska   0.44.41
  • Martyna Rusyniak   0.46.10
  • Oliwia Gancarczyk  0.41.00
  • Wiktoria Hojnor   0.39.78

 

Klasy I – II SP chłopcy

  • I miejsce –Tomasz Nosal   0.20.50
  • II miejsce –Artur Pogwizd  0.22.81
  • III miejsce –Kacper Uryga   0.23.68
  • Igor Leśniak-Głąb  0.35.13
  • Oskar Romańczyk  0.29.44
  • Łukasz Obrzut   0.24.25
  • Oskar Malinowski   0.31.62
  • Jakub Jurczak   0.24.26
  • Aleksander Gieniec   0.27.94
  • Piotr Bańkowski    0.31.29
  • Bartosz Brdej   0.47.94
  • Jakub Potapczyk   0.33.22
  • Michał Machowski  0.50.44

 

Klasy III – IV SP dziewczęta

  • I miejsce –Anastazja Mężyk   0.17.81
  • II miejsce –Martyna Bieniek   0.18.22
  • III miejsce –Natalia Gaik   0.18.84
  • Martyna Mika  0.22.16
  • Oliwia Wyskiel   0.21.25
  • Aleksandra Szmit   0.21.44
  • Aleksandra Jarosz   0.40.25
  • Joanna Łoniewska   0.28.22
  • Zuzanna Lorek   0.37.43
  • Wiktoria Mordarska   0.20.00
  • Diana Tobiasz   0.24.16
  • Dominika Ozór   0.30.53
  • Ewa Powroźnik   0.30.09
  • Julia Młynarczyk   0.27.88
  • Aleksandra Jurczak  0.29.56
  • Zuzanna Pierzchała   0.43.06
  • Lena Sułkowska   0.28.03
  • Oliwia Górska   0.31.93
  • Kinga Bańkowska   0.29.63
  • Nikola Górowska   0.19.75
  • Anna Klimczak   0.21.66
  • Patrycja Cygan   0.25.93
  • Karolina Stanek   0.35.06
  • Aleksandra Tyrkiel   0.19.00
  • Emilia Bocheńska   0.52.00
  • Alicja Respekta   0.20.81
  • Tatiana Stawiarska   0.22.25
  • Daria Michalik  0.36.35
  • Maja Leśniak-Głąb  0.28.72
  • Kamila Wójcik  0.44.62
  • Anita Lorek    0.29.19

 

Klasy III – IV SP chłopcy

  • I miejsce –Julian Fałowski   0.17.28
  • II miejsce –Ignacy Długopolski   0.17.31
  • III miejsce –Michał Piszczek   0.18.46
  • Karol Kowalik  0.48.10
  • Norbert Goryca   0.37.81
  • Jakub Gałysa 0.22.66
  • Bartłomiej Orzechowski  0.22.38
  • Mikołaj Łukasik  0.31.85
  • Kacper Basta  0.33.37
  • Mateusz Górski  0.51.84
  • Jakub Chronowski   0.20.41
  • Oliwier Bednarski  0.29.53
  • Kacper Popardowski   0.24.47
  • Maciej Młynarczyk  0.24.88
  • Hubert Mastalerz  0.25.56
  • Tomasz Szczepanik  0.47.09
  • Konrad Gawroński  0.57.97
  • Arkadiusz Kumor  0.23.34
  • Kacper Popiela  0.27.09
  • Artur Berezowski  0.25.04
  • Wojciech Kosakowski  0.24.09
  • Kornel Piekarski  0.33.44

 

Klasy V – VI SP dziewczęta

  • I miejsce –Julia Trojanowska  0.31.10
  • II miejsce –Julia Basta   0.31.44
  • III miejsce –Patrycja Majchrzak   0.40.22
  • Amelia Lorek  1.15.78
  • Izabela Dąbrowska  1.08.16
  • Liliana Rosiek  0.57.50
  • Angelika Kuzak  1.14.02
  • Katarzyna Grzegorczyk 1.12.94
  • Łucja Dziubacka  1.05.18
  • Anna Oleksy  1.00.56
  • Apolonia Bugajska  0.46.69
  • Justyna Szczurek  1.11.50
  • Aleksandra Śmietana 0.44.91
  • Klaudia Dąbrowska  1.13.94
  • Karolina Kocik  1.01.43
  • Dominika Święs  1.28.94
  • Wiktoria Jasińska  0.45.28
  • Weronika Klimek  1.14.12
  • Agnieszka Szczurek  1.04.88
  • Wiktoria Kożuch  1.02.62
  • Zofia Lorek  1.12.59
  • Maja Chmura  0.48.72
  • Zuzanna Żelazko  0.50.44
  • Magdalena Lipka  0.56.63
  • Kamila Bodziony  0.49.22
  • Patrycja Wróbel  0.58.00

 

Klasy V – VI SP chłopcy

  • I miejsce – Filip Rusyniak   0.37.00
  • II miejsce – Jakub Czernecki   0.39.82
  • III miejsce – Piotr Król   0.40.00
  • Hubert Ociepka 0.42.84.
  • Szymon Pierzchała 0.54.60
  • Tymoteusz Zaczyk 1.13.12
  • Patryk Potapczyk
  • Maciej Popiół 1.05.44
  • Damian Brotoń 0.52.03
  • Fabian Hamiga 0.51.25
  • Tomasz Sowa 0.53.91
  • Karol Mucha 1.03.78
  • Bartosz Gołąb 1.07.50
  • Krzysztof Sikorski 1.01.44
  • Adrian Lorek 0.49.75
  • Antoni Szkaradek 0.46.47
  • Seweryn Kaczewski 1.21.72
  • Karol Majda 0.45.41
  • Patryk Kmiołek 0.54.00
  • Mateusz Kowalczyk 0.56.47
  • Damian Górowski 0.58.81
  • Seweryn Pajor 0.58.38
  • Patryk Czop 0.53.66
  • Kajetan Bocheński 0.46.12
  • Kamil Jojczyk 0.50.22
  • Filip Glaser 0.55.57
  • Karol Niedźwiedź 0.45.59
  • Konrad Lorek 1.10.38
  • Marcin Olesiak 1.02.03.

 

Klasy II – III gimnazjum oraz kl. VII dziewczęta

  • I miejsce –Anna Jurkowska   0.35.84.
  • II miejsce –Martyna Wróbel   0.40.06.
  • III miejsce –Olga Majewska   0.41.63.
  • Łucja Jabłońska 1.12.38
  • Manika Bańkowska 0.46.25
  • Natalia Faltyn 0.52.09
  • Oliwia Krzak 0.56.44
  • Julia Szpojnarowicz 0.50.00
  • Nikola Koral 0.43.59
  • Wiktoria Augustyn 0.47.40
  • Karolina Dziubanowska 1.20.64
  • Beata Bieniek 0.46.31.
  • Aleksandra Konar 0.41.81.
  • Karolina Janik 0.46.78.

Klasy II – III gimnazjum oraz kl. VII chłopcy

  • I miejsce –Piotr Sadowy   0.28.97
  • II miejsce – Krystian Sromek   0. 29.84
  • III miejsce – Kornel Nowak   0.31.00
  • Konrad Grybel 0.54.34
  • Patryk Obrzud 0.36.60
  • Jakub Majda 0.41.12
  • Marcin Niedźwiedź 0.32.22
  • Michał Korzym 1.06.00
  • Szymon Żelazko0.32.31
  • Miłosz Kuzak 0.32.69
  • Wiktor Bugajski 0.35.31
  • Dawid Kruk 0.44.97
  • Oskar Korzym 0.49.31
  • Jakub Mrowca 0.41.22
  • Patryk Liber 0.32.47
  • Mateusz Mróz 1.00.41
  • Arkadiusz Jurczak 0.40.31
  • Piotr Najduch 0.45.72
  • Nikodem Święs 0.44.75
  • Piotr Łabuda 0.37.53

Kategoria drużynowa Gimnazjum

  • I miejsce – Gimnazjum w Trzetrzewinie
  • II miejsce – Gimnazjum w Januszowej
  • III miejsce – Gimnazjum w Chomranicach

Kategoria drużynowa SP

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa w Chełmcu
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Świniarsku
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa w Januszowej

 

Strony: 12
Strony: 12
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska