Menu
HISTORIAPATRONSZTANDARDYREKCJAKADRARADA RODZICÓWUCZNIOWIENAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTYPROJEKTYDLA UCZNIÓWDLA RODZICÓWORGANIZACJEŚWIETLICAZAJĘCIA POZALEKCYJNEFOTOWYDARZENIA
FOTOWYDARZENIA 2018/2019FOTOWYDARZENIA 2017/2018
2017.09.04 Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/20182017.09.14 NASZA SZKOŁA MA SWÓJ HYMN!2017.09.21 Patryk Liber laureatem konkursu w kampanii „Zachowaj Trzeźwy umysł”2017.09.22 Zajęcia edukacyjne kl.3 w terenie.2017.09.26 Mówimy stop "cyberprzemocy".2017.09.29 Spotkanie z policją kl. 0 - III SP2017.10.01 Akcja sprzedaży ciasta „Nasz Sztandar Szkoły”2017.10.03 Owoce - źródło witamin2017.10.12 100-lecie szkoły w Świniarsku2017.10.13 Ślubowanie pierwszych klas2017.10.13 GRAMmy na TAK 20172017.10.14 Festyn Szkolny 20172017.10.14 Koncert Ani Wyszkoni!Więcej informacji o obchodach Jubileuszu ...2017.10.17 „No promil - No problem”. Marsz uczniów Szkoły Podstawowej w Świniarsku na rzecz trzeźwo2017.10.17 Kolorowe kanapki2017.10.19 Klasy IIa i IIb odwiedziły pomnik poległych w Świniarsku2017.10.26 XXV Bieg Legionisty2017.10.26 Sałatka jarzynowa klasa IIa i IIb2017.11.06 Konkurs: „Jasnogórska Królowa Polski..."2017.11.07 Olimpiada Historyczna dla Gimnazjalistów!2017.11.07 Przyłącz się do akcji I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem2017.10.06 Losy żołnierza polskiego!2017.11.6-10 Tydzień Patriotyczny!2017.11.14 Andrzejki pierwszaków w Ufolandzie2017.11.14 Maluch - ale patriota!2017.11.15 „Żywa lekcja zoologii”2017.11.20 BAL WSZYSKICH ŚWIĘTYCH2017.11.22 I SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY2017.11.23 "Zwierzęta też mają uczucia"2017.11.26 V Gminne Dyktando2017.11.23 Kampania „Nie kupuj – Adoptuj - Reaguj”2017.11.24 Spotkania z panią asp sztab. B. Leśniak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu2017.11.27 Ciekawe zajęcia2017.11.28 Spotkanie z autorem2017.11.27 Mamy Mistrza Kaligrafii!!!2017.11.30 Uczniowie z klas IIa i IIb uczyli się zasad savoir vivre.2017.11.30 Świetlicowe Andrzejki2017.12.01 III Miejsce w Gminnym Konkursie „Mistrz Logicznego Myślenia”2017.12.01 Andrzejki w "zeróweczce"2017.12.01/02 Nocny Bieg Mikołajkowy2017.12.06 „I ty możesz zostać Św. Mikołajem”2017.12 Dwóch naszych uczniów w ścisłym finale w województwie małopolskim!2017.12.06 Mikołaj w klasach 0-III2017.12.10 Mikołajki Serduszek2017.12.08 II Mikołajkowe Zawody Pływackie2017.12.11 Szkolny Kiermasz Ozdób Świątecznych2017.12.15 V GMINNE DYKTANDO „O Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec”2017.12.15-16 „Serce-Sercu”- przedświąteczna zbiórka żywności2017.12.19 Ola mistrzem Gminy Chełmiec2017.12.22 Spotkanie wigilijne2018.01.02 Etap Centralny Olimpiady Historycznej dla Gimnazjalistów!2018.01.09 UKS „Delfin” na lodowisku2018.01.13 Kolejna zima i kolejny wyjazd na narty2018.01.15 Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy oręża i dzieje żołnierza polskiego”2018.01.09 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus"2018.01.25 Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka2018.01.29 Ślubowanie przyszłych czytelników z klas Ia i Ib2018.01.29 Projekt Edukacyjny klas II gimnazjum2018.02.06 XIII mistrzostwa szkoły w narciarstwie alpejskim2018.02.08 „W karnawale to są bale!”.2018.02.08 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Narciarstwie Alpejskim2018.02.09 Bezpieczne ferie 20182018.02.09 Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I-III2018.03.02-04 Sukces naszych historyków w Warszawie!2018.03.15 Jak uniknąć wypadków na wsi - prelekcja2018.03.15 Konkurs "Kangur 2018"2018.03.16 Klasy I na warsztatach "Love Ludowe"2018.03.16 Dzień Otwarty w klasach 0-III2018.03.16 ARTYSTYCZNE SPOTKANIA Z JERZYM POPIEŁUSZKĄ2018.03.20 Wiosna tuż-tuż.2017.03.21 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Gimnazjum2018.03.23 Pożegnanie zimy2018.03.26 Małopolski Konkurs Historyczny2018.03.27 Podsumowanie konkursu „Wielkanocna ozdoba”2018.03.28 Międzygminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców2018.03.27 Wielkanocne obyczaje i tradycje.2018.04.05 XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec2018.04.05 Wiosenne kanapki w klasie IIa i IIb2018.04.05 Udany konkurs historyczny!2018.04.06 Wielobój sportowo-historyczny2018.04.10 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych2018.04.11 Uwaga! Alarm! SmogoSmok!2018.04.12 Sprzątanie Świata2018.04.13 Turniej BRD – eliminacje gminne2018.04.16 Szkolny Konkurs Kaligraficzny klas I-III SP2017.04.15 „Jesteśmy sobie potrzebni”. Pola Nadziei w Świniarsku.2018.04.20 "Dziadek do orzechów"2018.04.23 XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec2018.04.25 Dzień Zdrowej Żywności2018.04.25 Agnieszce gratulujemy!!2018.04.26 Pierwsi w województwie!2018.04.27 VI GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY2018.04.30 Małopolski Konkurs Tematyczny „KONSTYTUCJA 3 MAJA – CZASY STANISŁAWOWSKIE”2018.05.04 Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja2018.05.04 Dzień Europejski2018.04.30 Wyprawa kl. Ib do biblioteki.2018.05.10 Sukcesy lekkoatletyczne klas sportowych2018.05.10 Podsumowanie kampanii „No promil, no problem”2018.05.11 Podsumowanie konkursów w klasach I-III2018.05.11 XI Gminny Konkurs Ortograficzny2018.05.14 Badania profilaktyczne w Instytucie Kultury Fizycznej PWSZ2018.05.15 Uroczyste zakończenie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego2018.05.17 Sukces na Powiatowych Igrzyskach w Czwórboju Lekkoatletycznym2018.05.17 „Echa Poetica” i sukces Agnieszki2018.05.18 Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyk Roku 2018”2018.05.18 Rozstrzygnięcie konkursu....2018.05.21 Gminny Konkurs "Mity, podania, legendy u źródeł historii i literatury2018.05.21 Konkurs Czytelniczy w kl.I-III2018.05.25 VI Gminny Dzień Języka Polskiego2018.05.24 Święto Rodziny2018.05.24 FINAŁ KONKURSU "Echa Poetica"2018.05.28 II Pływacki Dzień Dziecka Gminy Chełmiec2018.05.29 Maria Szczygieł - Mistrzem Klawiatury Gminy Chełmiec2018.05.30 Konkurs Matematyczny o Puchar Rektora PWSZ2018.06.07-08 Wycieczka do Warszawy - nagroda2018.06.07-09 „Warszawscy laureaci”2018.06.13 V Rajd Szkolny2018.06.15 Pomoc przedmedyczna2018.06.18 Pomoc przedmedyczna w kl. Ib2018.06.20 Pomysł na ostatni dzień w kl.III2018.06.18 Bal Absolwenta2018.06.20 Nagrody Wójta Gminy Chełmiec2018.06.21 XI Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły2018.06.21 Zakończenie Roku Szkolnego 2017/20182018.06.22 Uroczyste Rozdanie ŚwiadectwZakończenie roku szkolnego w klasach 0-IIISP
FOTOWYDARZENIA 2016/2017FOTOWYDARZENIA 2015/2016FOTOWYDARZENIA 2014/2015FOTOWYDARZENIA 2013/2014FOTOWYDARZENIA 2012/2013FOTOWYDARZENIA 2011/2012
FOTOWYCIECZKISZKOŁA W OBIEKTYWIEGALERIA INTERNETOWAOSIĄGNIĘCIA UCZNIÓWGAZETKA "ECHO SZKOŁY"KONTAKTLINKI













2018-10-19     Michaliny, Michała, Piotra     "Bogactwo w radości nie zależy od sakiewki, lecz od serca" - Jeremias Gotthelf    

W dniu 8 grudnia 2017 r. na Pływalni Aqua Centrum Chełmiec odbyły się już po raz drugi Mikołajkowe Zawody Pływackie, których organizatorami była Szkoła Podstawowa w Świniarsku oraz Wydział Sportu i Rekreacji w Gminie Chełmiec i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu. Na zawodach podzielonych w dwóch grupach startowych pojawiło się ponad 180 zawodników. Zarówno najmłodsi uczestnicy, jak i najstarsi prezentowali bardzo wysoki poziom startowy. I choć były to mikołajkowe zawody, gdzie każdy uczestnik otrzymał medal za udział to rywalizacja była zacięta. Patronat nad dzisiejszym pływaniem objął Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski. Po skończonych zawodach dzieci mogły przy kasie pływalni odebrać słodki poczęstunek, a zwycięzcy otrzymali dyplomy i medale. Gratulujemy i zachęcamy do pływania, gdyż w kwietniu szykują się XVI Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec.

 

 

Wyniki II Mikołajkowych Zawodów Pływackich Gminy Chełmiec – miejsca medalowe

 

Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze   dystans-25m

I miejsce – Łucja Leśniak     0.33.78.

II miejsce– Martyna Rysyniak    0.37.94.

III miejsce- Julia Klimek     0.40.72.

 

Chłopcy  rocznik 2011 i młodsi   dystans- 25m

I miejsce- Paweł Leśniak   0.37.56.

II miejsce- Rafał Orzeł     0.37.85.

III miejsce- Franciszek Krzemień  0.40.47.

 

Dziewczęta rocznik 2010 – 2009  dystans-25m

I miejsce- Emilia Leśniak   0.24.75.

II miejsce- Klaudia Kuziel 0.25.06.

III miejsce- Lilianna Niedzińska  0.25.22.

 

Chłopcy rocznik 2010 – 2009   dystans-25m

I miejsce- Tomasz Nosal    0.20.62.

II miejsce- Maksymilian Jagiełka  0.23.78.

III miejsce- Aleksander Gieniec   0.24.31.

  

Oddział Specjalny dziewczęta    dystans-25m

 

I miejsce- Emilia Jurkowska   0.51.66.

  

Oddział Specjalny chłopcy  dystans-25m

 

I miejsce- Kacper Jasiński 0.36.53.

II miejsce- Krzysztof Rozum  0.48.91.

III miejsce- Filip Skut   1.02.38.

 

Dziewczęta rocznik 2008 – 2007   dystans-25m

I miejsce- Julia Mucha   0.17.03.

II miejsce- Anastazja Mężyk  0.18.13.

III miejsce- Natalia Gaik  0.19.59.

 

Chłopcy rocznik 2008 – 2007    dystans-25m

I miejsce- Ignacy Długopolski 0.18.07.

II miejsce- Michał Piszczek   0.20.09.

III miejsce- Kajetan Bocheński  0.21.19.

 

Dziewczęta rocznik 2006 – 2005   dystans-50m

I miejsce- Lena Mucha 0.32.53.

II miejsce- Julia Trojanowska   0.34.16.

III miejsce- Julia Basta   0.35.18.

  

Chłopcy rocznik 2006 – 2005    dystans-50m

 

I miejsce- Filip Rusyniak   0.38.56.

II miejsce- Szymon Kowalski  0.40.71.

III miejsce- Piotr Król  0.41.91.

 

Dziewczęta rocznik 2004 – 2001     dystans-50m

 

I miejsce- Anna Jurkowska  0.37.34. 

II miejsce- Aleksandra Konar  0.41.40.

III miejsce- Natalia Faltyn  0.59.62.


Chłopcy rocznik 2004 – 2001   dystans-50m

 

I miejsce- Piotr Sadowy  0.30.00.

II miejsce- Krystian Sromek 0.30.31.

III miejsce- Patryk Liber  0.32.75.

 

 

Wyniki II Mikołajkowych Zawodów Pływackich Gminy Chełmiec – czasy uczestników

 

 

Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze   dystans-25m

I miejsce – Łucja Leśniak     0.33.78

II miejsce– Martyna Rysyniak    0.37.94.

III miejsce- Julia Klimek     0.40.72

 

Helena Jakubowska  0.58.04

Oliwia Marczyk  0.49.47

Katarzyna Skrzyńska  0.49.60

Lena Orzeł  0.45.19

 

Chłopcy  rocznik 2011 i młodsi   dystans- 25m

I miejsce- Paweł Leśniak   0.37.56

II miejsce- Rafał Orzeł     0.37.85

III miejsce- Franciszek Krzemień  0.40.47

 

Filip Gondek   0.43.75

 

Dziewczęta rocznik 2010 – 2009  dystans-25m

I miejsce- Emilia Leśniak   0.24.75

II miejsce- Klaudia Kuziel 0.25.06 

III miejsce- Lilianna Niedzińska  0.25.22

 

Mariola Mężyk      0.38.40

Magdalena Polakiewicz    0.28.56

Oliwia Śmiałek   0.35.06

Joanna Frączek   0.45.75

Lena Klimek     0.45.22

Mirella Krzak    1.05.28

Ewelina Potoczek    0.34.16

Patrycja Przybylska  0.33.28

Antonina Zbożeń   0.31.35

Hanna Cetnarowska   0.36.53

Kornelia Stawiarska    0.41.28

Zuzanna Pierzchała    0.46.38

 

Chłopcy rocznik 2010 – 2009   dystans-25m

I miejsce- Tomasz Nosal    0.20.62

II miejsce- Maksymilian Jagiełka  0.23.78

III miejsce- Aleksander Gieniec   0.24.31

 

Igor Olech  0.57.06

Dawid Chruślicki  0.37.81

Miłosz Furtak  0.30.53

Szymon Fronczewski  0.33.87

Konrad Ryba  0.41.84

Oskar Romańczyk  0.34.34

Nikodem Flądro  0.27.91

Patryk Kostrzewa  0.39.87

Jakub  Potapczyk   0.38.88

Igor Leśniak    0.37.22

Kacper Uryga   0.26.19

Kamil Kożuch  0.31.47

Tomasz Dziadosz   0.28.59

Jan Baliczek     0.26.29

 

Oddział Specjalny dziewczęta    dystans-25m

 

I miejsce- Emilia Jurkowska   0.51.66

 

 

Oddział Specjalny chłopcy  dystans-25m

 

I miejsce- Kacper Jasiński 0.36.53

II miejsce- Krzysztof Rozum  0.48.91

III miejsce- Filip Skut   1.02.38

 

Dziewczęta rocznik 2008 – 2007   dystans-25m

I miejsce- Julia Mucha   0.17.03.

II miejsce- Anastazja Mężyk  0.18.13

III miejsce- Natalia Gaik  0.19.59

 

Dominika Ozór  0.35.72

Oliwia Janus     0.29.78

Tatiana Stawiarska   0.23.47

Weronika Garbacz   0.29.34

Alicja Respekta   0.24.44

Julia Młynarczyk  0.25.82

Gabriela Halaś     0.25.75

Katarzyna Zabierowska  0.32.00

Kaja Jakubowska  0.19.90

Anna Nowobilska  0.40.16

Gabriela Bugajska   0.33.54

Nadia Gajdosz   0.31.56

Joanna Wojdyła   0.20.53

Kinga Podgórska  0.30.75

 Wiktoria Damasiewicz  0.28.29

Nikola Górowska   0.21.81

Wiktoria Łabuda     0.23.57

Aleksandra Tyrkiel   0.21.69

Anna Klimczak  0.22.06

Maja Leśniak   0.30.56

Katarzyna Zelek  0.24.75

Joanna Łoniewska  0.30.00

Jessica Kopkowicz  0.27.06

 

Chłopcy rocznik 2008 – 2007    dystans-25m

I miejsce- Ignacy Długopolski 0.18.07

II miejsce- Michał Piszczek   0.20.09

III miejsce- Kajetan Bocheński  0.21.19

 

Piotr Damasiewicz   0.21.84

Błażej Kapłon  0.22.77

Jakub Jodłowski  0.22.41

Maciej Stolarski  0.24.00

Patryk Tabula  0.24.53

Hubert Mastalerz   0.28.69

Norbert Goryca   0.40.13

Jakub Chmielowski   0.33.13

Arkadiusz Kumor     0.32.29

Mateusz Mężyk   0.29.59

Michał Orzeł   0.26.56

 Maciej Młynarczyk  0.24.75

Kacper Baziak   0.28.31

Jakub Chronowski    0.21.81

Bartosz Orzechowski    0.23.81

Krzysztof  Bobrowski  0.26.31

Mikołaj Zbożeń   0.37.78

Oskar Bobrowski  0.26.88

Wojciech Kosakowski   0.22.62

Artur Berezowski   0.38.57

 

 

 

 

 

Dziewczęta rocznik 2006 – 2005   dystans-50m

I miejsce- Lena Mucha 0.32.53

II miejsce- Julia Trojanowska   0.34.16

III miejsce- Julia Basta   0.35.18

 

Emilia Zbożeń 1.16.32

Zuzanna Żelazko  0.49.84

Maria Stolarska  0.57.35

Laura Basta   0.56.59

Maria Szczygieł  0.59.19

Wiktoria Jasińska  0.44.75

Julia Twardy  1.02.31

Aleksandra Obrzud  0.48.53

Gabriela Czubaj  0.50.94

Anna Ciapała  0.37.97

Marcelina Duńczyk  0.52.75

Apolonia Bugajska 0.47.94

Maja Chmura  0.53.12

Wiktoria Śliwa 1.02.12

Kinga Wideł  0.53.63

Nikola Ząbek 0.46.69

Zuzanna Baliczek 0.38.19

Zuzanna Pitwoń  1.01.62

Zuzanna Rożdżyńska 0.54.22

Alicja Słaby 0.51.00

Martyna Wróbel  0.41.34

Patryca Wróbel 1.03.03

 

 

Chłopcy rocznik 2006 – 2005    dystans-50m

 

I miejsce- Filip Rusyniak   0.38.56

II miejsce- Szymon Kowalski  0.40.71

III miejsce- Piotr Król  0.41.91

 

Marcin Hucyka  1.01.34

Damian Brotoń   0.54.68

Łukasz Brzuchacz   1.03.46

Krzysztof Sikorski   1.04.84

Błażej Kocoń 1.05.35

Krzysztof Lorek 0.50.97

Stanisław Magiera 0.58.66

Karol Majda 0.55.03

Milosz Niemiec 1.01.15

Szymon Nalepa 0.45.00

Patryk Kmiotek 0.57.87

Szymon Pierzchała 0.58.81

Szymon Mółka 0.54.46

Jakub Wojdyła 0.46.90

Jakub Ogorzałek 0.46.88

Fabian Hamiga 0.55.68

Jakub Czernecki 0.43.12

Karol Majda 0.47.44

Kacper Potoczek 1.10.50

Seweryn Pajor 0.57.81

Wiktor Uryga 0.56.19

Kacper Stojda 0.46.25

Antoni Szkaradek 0.51.03

Tymoteusz Sadowski 1.09.81

Szymon Duda 0.53.78

Patryk Czop 0.56.50

Oliwier Galara 1.06.10

Marcin Olesiak 1.21.50

 

 

Dziewczęta rocznik 2004 – 2001     dystans-50m

 

I miejsce- Anna Jurkowska  0.37.34. 

II miejsce- Aleksandra Konar  0.41.40.

III miejsce- Natalia Faltyn  0.59.62.

 

Ewa Rzadkosz  1.04.31

Karolina Dziubanowska  1.09.72

 

 Chłopcy rocznik 2004 – 2001   dystans-50m

 

I miejsce- Piotr Sadowy  0.30.00.

II miejsce- Krystian Sromek 0.30.31.

III miejsce- Patryk Liber  0.32.75.

 

Jerzy Chlipała   0.49.22.

Wojciech Chlipała  1.19.37.

Jakub Mrowca    0.45.00.

Matthew Croom  0.51.75

Szymon Żelazko  0.32.76.

Szymon Bugajski   0.51.97.

Wiktor Bugajski    0.39.94.

 

Strony: 12
Strony: 12
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska