2018-03-17     Reginy, Patryka, Zdyszka     "Doniosłość teraĽniejszości rzadko jest natychmiast rozpoznana; następuje to dopiero o wiele póĽniej." Arthur Schopenhauer    
Strona główna -> FOTOWYCIECZKI -> Fotowycieczki 2017/2018 -> 2017.11.16 Przedszkolaki po raz pierwszy w teatrze

O tym, jak dzieci przekonały się, że teatr to miejsce magiczne i że kino wcale nie jest lepsze od teatru....

       Nasze przedszkolaki z grupy  Oa i Ob zapewne pierwszy raz w swoim życiu miały okazję być w prawdziwym teatrze, tym razem w Teatrze w Starym Sączu, na deskach którego obejrzały przedstawienie pt: ” Opowieści naszego dzieciństwa" w reżyserii Teatru "Artenes" z Wrocławia.
Spektakl przygotowany został z myślą o przypomnieniu baśni, niosących pozytywne i ponadczasowe przesłania. W przedstawieniu wykorzystano baśnie: „Szczęśliwa rodzina”, „Świniopas”, „Krzesiwo”. Całość dopełniała pogodna i melodyjna muzyka.

      Dekoracja, gra świateł, pierwsze spotkanie z grającym aktorem dostarczyły maluchom wiele wrażeń. Przedstawienie było bardzo piękne i pouczające, dostosowane do aktualnej pory roku.

Wszystkie dzieci z zafascynowaniem i wielkim uśmiechem oglądały występ na scenie. Podróż autokarem nie sprawiła żadnego problemu wręcz przeciwnie było to ogromnym zaciekawieniem i dodatkową atrakcją.

                                                                                                                               Anna Janur

                                                                                                                   Elżbieta Konstanty

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska