2014-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer    

Gorące wiadomości

Odział Przedszkolny, Klasa I Szkoły Podstawowej, Klasa I Gimnazjum

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmcu informuje, że trwa nabór do projektu „Pierwszy dzwonek” dla uczniów z rodzin wielodzietnych tj. posiadających czworo lub więcej dzieci.

<<<Regulamin i druki >>>

Regulamin projektu zakłada udzielenie wsparcia uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z rodzin wielodzietnych, wychowujących przynajmniej 4 dzieci. Udzielone wsparcie przeznaczone jest na dofinansowanie do zakupu artykułów edukacyjnych w szczególności podręczników.

Deklaracje można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  w Chełmcu ul. Marcinkowicka 6 w godz. od 730 do 1530 do 23.07.2014r.


Lista osób przyjętych do klasy pierwszej Gimnazjum im. bł. ks. J.Popiełuszki na rok szkolny 2014/2015.

W dniu 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach I-III. Po wzruszającej akademii Dyrektor Szkoły rozdał uczniom nagrody i dyplomy. 

27 czerwca 2014r. uczniowie Zespołu Szkół w Świniarsku otrzymali świadectwa i udali się na zasłużony wakacyjny odpoczynek.

27 czerwca 2014r. uczniowie Zespołu Szkół w Świniarsku otrzymali świadectwa i udali się na zasłużony wakacyjny odpoczynek

26 czerwca 2014r. w Zespole Szkół w Świniarsku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

26 czerwca 2014r. w Zespole Szkół w Świniarsku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Szkoła Podstawowa / Gimnazjum

17.06.2014r.  wychowankowie świetlicy zostali oficjalnie poinformowani o wyniku konkursu „Świetliczak roku".

Zbliżający się czas wakacji jest dobrym momentem aby przypomnieć wszystkim dzieciom o zasadach bezpieczeństwa

16 czerwca klasy IV a i IV b udały się na wycieczkę szlakiem pierwszego polskiego świętego – św. Świerada.

W dniach 12-13.06.2014 klasy III a i b gimnazjum przebywały na niezapomnianej wycieczce we Wrocławiu.

W dniu 11 czerwca klasy Ia i Ib wybrały się na wycieczkę do Krynicy. Pogoda i humory dopisywały. W ocenie dzieci była to wspaniała wyprawa.

10.06.2014r na stadionie lekkoatletycznym w Trzetrzewinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w trójboju lekkoatletycznym

Rodzina; to dar którego nie każdy może doświadczyć! Wdzięczni za to, że ją posiadają uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami zorganizowali z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca Święto Rodziny!

I Artystyczne Spotkania z ks. Jerzym Popiełuszką, które odbyły się 6 czerwca zostały bardzo pozytywnie odebrane prze uczestników, przybyłych gości i nie tylko. Można o nich przeczytać w Gościu Niedzielnym >>>sprawdź!

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska