2016-08-31     Cyrusa, Izabeli, Rajmundy     "Człowiek może się obejść bez wielu rzeczy, ale nie może się obejść bez drugiego człowieka." - Ludwig Borne    

Gorące wiadomości

Szkoła Podstawowa / Gimnazjum

Do świetlicy przyjmowane są dzieci na podstawie prawidłowo wypełnionej Karty zgłoszenia, którą należy złożyć w świetlicy szkolnej do 5 września 2016r.

* Oddział przedszkolny 0a, 0b
* Szkoła Podstawowa kl. Ia, Ib
* Gimnazjum kl. Ia, Ib

Od 12 września 2016r. uczniowie klas podstawowych pierwszych i drugich  będą uczestniczyć w projekcie „UMIEM PŁYWAĆ”. Dla uczniów klas czwartych i piątych  przygotowano projekt „JUŻ PŁYWAM”.

Termin składania dokumentów: od 8 lipca 2016 r. do 12 lipca 2016 r. do godz. 15.00 w sekretariacie szkoły.

Mamy wakacje!!!! Zakończenie roku szkolnego to dla wszystkich uczniów wspaniały czas, gdyż zaczynają wakacje. Za wzorową pracę otrzymali nagrody, Ci którym pracować się nie chciało, muszą zaglądnąć do książek w okresie wakacyjnym:)Bawcie się dobrze!!!

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich dzień – 24 czerwca 2016r.

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich dzień – 24 czerwca 2016r.

23 czerwca 2016r. czyli w przedostatni dzień roku szkolnego nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy uczniów gimnazjum

23 czerwca 2016r. czyli w przedostatni dzień roku szkolnego nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy uczniów szkoły podstawowej

W Dniu 23 czerwca podczas uroczystej akademii zostały ogłoszone wyniki IX Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016r…

W dniu 22.06.2016r. w Zespole Szkół w Chełmcu odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom, którzy uzyskali wysokie miejsca w dziedzinach: naukowej, artystycznej czy sportowej.

Uczniowie klas I - III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Kaligraficznym.

W dniach 15-17 czerwca 2016r. klasy trzecie gimnazjum były na trzydniowej wycieczce w Warszawie.

Od września 2015 roku w Zespole Szkół w Świniarsku funkcjonuje klasa sportowa…

16 czerwca już po raz trzeci pokonywaliśmy górskie szlaki  w ramach pieszego Rajdu Szkolnego o „Puchar Dyrektora ZS w Świniarsku”.

Przedszkolaki w ramach zajęć o tematyce związanej z poznawaniem pracy ludzi wybrały się na wycieczkę do pobliskiego sklepu spożywczego „Lewiatan”, salonu fryzjerskiego oraz kwiaciarni „Kwiatoteka”.

15.06.2016r w Zespole Szkół w Marcinkowicach odbyło się podsumowanie I edycji Gminnego Konkursu Literacko-Fotograficznego „Piękno i historia mojej Małej Ojczyzny”

15 czerwca klasy pierwsze gimnazjum uczestniczyły w spektaklu zatytułowanym „ Mówisz i masz” w Teatrze Nowym w Nowym Sączu.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska